top of page

שפת האור


יושרה היא איכות משמעותית במציאות שלנו, במיוחד בעת בה אנו צועדים בדרך התפתחות רוחנית. תנועת ההתפתחות היא יישור והתאמה אל החוקים האוניברסלים ובכך יצירת מציאות מיטיבה.

קסם הוא למעשה תודעה גבוהה של אמת. יושרה היא הנאמנות, ראשית לנשמה שלי ואחר כך יישומה בכל הגופים ותחומי החיים.

החלק האהוב עלי בחניכה של שפת האור, הטכניקה הטיפולית אותה אני מלמדת, הוא קבלה של מילון צורות וצבע של ערכים גבוהים של החיים, כמו יושרה, בעזרתו נוכל ללמוד ולהכיר את הערך דרך החוויה של המארג הגאומטרי. כמובן שקשה להבין ערכים אלה דרך המיינד מאחר ושפת האור מהירה הרבה יותר מההבנה שלנו. לכן, מארגים הגאומטרים אלה יכולים לשבור דפוסים ולעצב מחדש את אפשרויות חיינו.

ככל שנעמיק יותר בשפת האור נקבל לחיינו תפיסת פיזית של הצבעים והאפשרות ליצור ולשנות ביושרה. לפי מטרת הנשמה שלנו נהיית מוחשית יותר ומגבירה את החיבור ללב ולהוויה.

מהי שפת האור?

זו שיטת ריפוי עתיקה מימי המאיה אשר הועברה באמצעות שושלת קורנדרוס (מרפאים) ממקסיקו. זהו ידע שמאני של ריפוי, העצמה ובריאת מציאות בעזרת גיאומטריה מקודשת בשילוב עם צבעים. כל צבע וצורה מביאים איכויות ייחודיות למרחב. כתיבת הגרידים והשימוש בשפת האור נעשים עבור הנושאים בחיינו אותם אנו מבקשים ללמוד, לרפא, להעצים, לאזן וכו'.

לימודי שפת האור נעשים בחניכה ממורה לתלמיד, כפי שנעשה לאורך כל השושלת והגיע עד אלינו, ולכן זהו ידע שאינו יכול להילמד עצמאית.

ידע שפת האור עובד הרבה בעזרת אינטואיציה ותחושה. האיכויות שצבע או צורה מסוימים מנכיחים נתפסים לא רק באופן מנטאלי וקוגניטיבי, אלא גם באופן שניתן לחוש, להרגיש, לפעמים אפילו להריח או לטעום, טעם מסוים או טקסטורה של הצורה או הצבע.

ברמה הראשונה של שפת האור אתה לומד את הבסיס של הצורות והצבעים, המיצגים אנרגיות ואלמנטים בסיסיים בחיים. בזמן שאתה מעורר את התודעה שלך אליהם מציאויות חדשות מתגלות זה נותן לך הזדמנות להתחיל ולשחק עימן ולבחור את הדרכים שדרכם אתה רוצה לחוות את החיים.

מהו גריד אישי?

חליפה חדשה בצבעים וצורות שתשדר לעולם בדיוק לאן אנו מוכנים להתפתח, המהירות והאופן בו נרצה ליצור שינוי זה, באופן קבוע בתקשורת יומיומית עם היקום.

אחת האיכויות הקוסמות לי בעבודה עם שפת האור ובהתפתחות הרוחנית שלי, היא היכולת שלי לברוא את המציאות בחיי בשיתוף עם הבריאה בכל רגע נתון.

מרגע שהתרחשה הפגישה האישית שלי עם שפת האור, הרגישה ועדיין מרגישה כמו הגעה הביתה. אני חשה שאני מבינה את השפה מהלב ומהבטן ושככל שאני מעמיקה את הקשר עם הצורות והצבעים כך מגלה את הקסם והפלא שכל כך קשה להסביר במילים, זהו קסם אשר מחולל שינויים מופלאים ומבורכים בחיי ובחיי אחרים.

שפת האור היא ידע שימושי אשר כל אחד יכול ללמוד, לעבוד איתו ולחולל התמרות עבורו ועבור אחרים סביבו. זוהי מתנה עצומה שנוכל להעניק לעצמנו. כלי באמצעותו אנו יכולים לשנות, להשפיע ולהיות המאסטרים של חיינו.

קרן שטרנפלד היא מורה ומרפאה משושלת הקורנדרוס, נחנכה על ידי מאסטרים מהארץ והעולם ללימוד שפת האור, הוכשרה ללימודי מקדש בניו זילנד ומנחה מעגלי ריפוי והעצמה נשית.

קרן תעביר בלייטהאוס סדנת חניכה לשפת האור ביום שבת, ה-9/2/19 בשעות 11:00-19:00. לפרטים נוספים >> https://bit.ly/2FWBihm.


406 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page